Drsné odhalení o českém zloději z Kňažkovy vily: Pavel riskoval život z důvodu dluhům z gamblerství?

Přinášíme vám další článek, vloupání.

Drsné odhalení o českém zloději z Kňažkovy vily: Pavel riskoval život kvůli dluhům z gamblerství?Pavel Novotný (49), který se minulý týden pokusil vykrást Milana Kňažka v jeho vile, to nejspíše dělal kvůli druhům z kasina, ve kterém byl častý návštěvník.

Pavel Novotný (49), který se minulý týden pokusil vykrást Milana Kňažka v jeho vile, to nejspíše dělal kvůli druhům z kasina, ve kterém byl častý návštěvník.

Pavel se vydal na lup v noci a Kňažka probudil ruch v domě. Vzal tedy svoji legálně drženou zbraň a na zloděje třikrát vystřelil. Jedna z ran trefila Pavla do nohy a zasáhla tepnu, takže policistům neutekl daleko a byl převezen do nemocnice, odkud po operaci ještě nebyl propuštěn.

Potřebujete řešit zabezpečení domu?

Hledá se Liberečák v tričku Yakuza. Dle policie napadl ženu a několikrát loupilLiberečtí policisté hledají 33letého Michala Mitysku, který na Liberecku údajně přepadl několik heren. Během jedné z loupeží údajně napadl ženu a měl si odnést desítky tisíc korun. 

Liberečtí policisté hledají 33letého Michala Mitysku, který na Liberecku údajně přepadl několik heren. Během jedné z loupeží údajně napadl ženu a měl si odnést desítky tisíc korun. 

Policisté pátrají po 33letém Michalu Mityskovi, který je podezřelý z přepadení kasina v ulici Generála Svobody v Liberci dne 12. září 2018. Dle tvrzení policie v době kolem 17.30 hodin fyzicky napadl ženu, která měla na starosti obsluhu kasina, a poté utekl. Odnést si měl několik desítek tisíc korun.

Mityska měl Dle policie na sobě v době přepadení maskáčové kraťasy zelené barvy, černé triko s nápisem „YAKUZA“ a černou mikinu s lebkou na zádech. Na hlavě měl černou kšiltovku s bílým nápisem „CRIME“.

Údajný lupič má viditelná tetování. Na pravé ruce hvězdy a logo FC Slovan Liberec. Vzadu na krku kříž a na pravé paži nápis „ACAB“. Viditelné tetování má i na lýtku levé a pravé nohy. V případě, že muže někdo pozná, nebo ví, kde se pohybuje, ať neprodleně kontaktuje policisty na tísňové lince 158, nebo na kterékoliv policejní služebně.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe zabezpečit dům proti vykradení.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

Nejdůležitější informace z článku

Jméno Pavel Novotný
Věk 49 let
Činnost Pokus o vloupání do domu Milana Kňažka
Motivace Dluhy z hazardních her v kasinu
Následky Zasažen zbraní na nohu, hospitalizován
Jméno Michal Mityska
Věk 33 let
Činnost Přepadení heren v Liberci
Popis Maskáčové kraťasy, tričko Yakuza, mikina s lebkou, viditelná tetování
Pro identifikaci Kontaktovat policii na linku 158