Noční »defenestrace« v Liberci: Opilá manželka se vloupala na radnici a házela věci na náměstí

Přinášíme vám další článek, vloupání.

Mladík (†24) při hře na schovku našel smrt: Vraždu vysílal živě na internetu!Měla to být sobota plná zábavy, skončila však tragicky. Mladý Američan Ernest Wilson III. (†24) si s přáteli pronajal dům, aby si užili párty. Skupinka se v pokročilé noční hodině rozhodla, že si zahraje na schovávanou. Ve chvíli, kdy Ernest své schované kumpány hledal, ho na dvorku překvapili zloději a mladíka nemilosrdně zastřelili! Ernest hororovou scénu vysílal živě na sociální síti.

Měla to být sobota plná zábavy, skončila však tragicky. Mladý Američan Ernest Wilson III. (†24) si s přáteli pronajal dům, aby si užili párty. Skupinka se v pokročilé noční hodině rozhodla, že si zahraje na schovávanou. Ve chvíli, kdy Ernest své schované kumpány hledal, ho na dvorku překvapili zloději a mladíka nemilosrdně zastřelili! Ernest hororovou scénu vysílal živě na sociální síti.

Přepadení a smrt v přímém přenosu! Přátelé Ernesta Wilsona III. byli pozváni v sobotu večer do vily v Baltimoru, kterou mladý Američan pronajal, aby tam prožili noc plnou zábavy.

Skupinka Dle informací televize ABC News také hrála hru na schovávanou. Legraci si měli užít i přátelé na facebooku. Ernest totiž všechno točil na mobil a streamoval.

Ernest se při hledání přátel dostal i na dvorek domu. Místo schovaných kamarádů ho tam ale překvapil cizí muž, který přelezl plot a Ernestovi nakázal, aby si lehl na zem. V ten moment živý přenos skončil.

Politik Eric Costello na svém účtu na facebooku uvedl, že útočníci byli dva a chtěli po Ernestovi peníze. Mladíka pak zastřelili. „Dva útočníci vstoupili na pozemek a sdělili, že jde o loupež. Následně zastřelili oběť,“ napsal Costello v příspěvku.

Potřebujete řešit zabezpečení domu?

Noční »defenestrace« v Liberci: Opilá žena se vloupala na radnici a házela věci na náměstíDo historické budovy radnice v Liberci se v noci na dnešek vloupala třiadvacetiletá opilá žena. Vyhazovala na náměstí vybavení jedné z kanceláří, při tom ji dopadli policisté. Teď čeká v cele, až vystřízliví, teprve pak ji vyslechnou, řekla dnes ČTK krajská policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová. Dle informací z magistrátu napáchala opilá žena škody zhruba za 30 000 korun.

Do historické budovy radnice v Liberci se v noci na dnešek vloupala třiadvacetiletá opilá žena. Vyhazovala na náměstí vybavení jedné z kanceláří, při tom ji dopadli policisté. Teď čeká v cele, až vystřízliví, teprve pak ji vyslechnou, řekla dnes ČTK krajská policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová. Dle informací z magistrátu napáchala opilá žena škody zhruba za 30 000 korun.

Žena se do budovy vloupala v sobotu krátce před půlnocí. „Rozbila výplň okna v přízemí, vnikla do kanceláře a začala vyhazovat vybavení. Byla opilá, měla přes dvě promile,“ popsala událost policejní mluvčí. Žena je podezřelá z poškození cizí věci a krádeže vloupáním. Kuriózní na případu Dle Šrýtrové je, že je k trvalému pobytu hlášena právě na radnici.

Dle mluvčí magistrátu Jany Kodymové se žena vloupala do podatelny vedle hlavního vchodu do budovy. „Přestože to spustilo alarm a zburcovalo městskou policii, stihla napáchat dost škod. Vyhodila nějaký monitor, větrák, snad taky křeslo, vytrhala tam nějaké kabely. Musela být v ráži, řádila tam jako černá ruka, takže škody jsou odhadem kolem 30 000 korun,“ řekla ČTK mluvčí.

Dnes před polednem nastoupila do zdemolované kanceláře uklízečka a podatelna i recepce budou Dle Kodymové v pondělí normálně v provozu. Žena nezpůsobila takové škody, které by bránily provozu, vloupání ale zřejmě urychlí opravu oken historické budovy. „Právě okna v přízemí radnice se mají letos repasovat,“ dodala mluvčí magistrátu.

Video: Muž se chtěl vloupat do aut. Policista v civilu ho srazil k zemiVideo Muž se chtěl vloupat do aut. Policista v civilu ho srazil k zemi. – Blesk TVVideo se připravuje …

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe zabezpečit dům proti vykradení.

Věděli jste, že již za pár set korun je možné pořídit komerčně dostupné odposlechy? Buďte na pozoru, jelikož nikdy nevíte, kdo zrovna poslouchá.

Nejdůležitější informace z článku

Vražda Ernesta Wilsona III. (†24) Vloupání do radnice v Liberci
Ernest Wilson byl zastřelen při hře na schovávanou na dvorku domu, záznam šířil online. Opilá žena se vloupala do radnice v Liberci, způsobila škody kolem 30 000 Kč.
Útočníci načetli peníze a následně zastřelili mladého Američana. Žena rozbila okno radnice, vnikla do kanceláře a vyházela vybavení na náměstí.
Přenos hrůzné události vyvolal šok, Ernest poskytl videozáznam útoku. Opilá žena byla podezřelá z poškození cizí věci a krádeže vloupáním.