NEJhorší psí hlídač na světě: Za kus žvance dokonce odešel se zlodějem!

Přinášíme vám další článek, vloupání.

Muž měl v sobě 4 promile alkoholu: Přesto přelezl do bytu v 7. patře! Šestačtyřicetiletý muž se nedokázal smířit s odchodem své přítelkyni a neustále se jí snažil být na blízku. Vše vygradovalo v momentě, kdy se po parapetu v sedmém patře vloupal do jejího bytu. V tu chvíli měl v sobě čtyři promile.

Šestačtyřicetiletý muž se nedokázal smířit s odchodem své přítelkyni a neustále se jí snažil být na blízku. Vše vygradovalo v momentě, kdy se po parapetu v sedmém patře vloupal do jejího bytu. V tu chvíli měl v sobě čtyři promile.

Neskutečná zloba se projevila v muži, který neustál rozchod se svou přítelkyní. Na začátku září začal obtěžovat svou expartnerku a vyhrožovat jí likvidací jejího malého syna. Později se muž vloupal do jejího panelového domu, poškodil kukátko u dveří a pozdě v noci zvonil u vchodových dveří.

Poté se zřejmě šel posilnit velkou dávkou alkoholu, do domu své ex se vrátil a zcela bez jištění přelezl z okna chodby v sedmém patře do dětského pokojíčku. V bytě se pak pohyboval až do příjezdů policistů, kteří nevěřili svým očím, když mu nechali udělat dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu. Muž měl v sobě celé čtyři promile!

Nyní si od pití a kaskadérských kousků na parapetech domů zřejmě na delší dobu odpočine. Za vyhrožování, nebezpečné pronásledování a porušování domovní svobody mu hrozí až tříleté vězení.

Potřebujete řešit zabezpečení domu?

NEJhorší psí hlídač na světě: Za kus žvance dokonce odešel se zlodějem!Měl hlídat páníčkův dům, ale místo toho odešel se zlodějem, který se do baráku vloupal! Kříženec pitbulla s labradorem jménem Buddy tak má nyní v Americe nelichotivý titul nejhorší hlídač na světě!

Měl hlídat páníčkův dům, ale místo toho odešel se zlodějem, který se do baráku vloupal! Kříženec pitbulla s labradorem jménem Buddy tak má nyní v Americe nelichotivý titul nejhorší hlídač na světě!

V americkém státě Washington známý kriminálník Jason McDaniel (38) se v noci vloupal do jednoho domu v městě Wenatchee. Počkal si až nikdo nebude doma a do baráku vlezl sklepním okénkem. Když se rozhlížel, co cenného by mohl odnést, narazil v kuchyni na psa.

Místo ale aby domácí hlídač spustil povyk nebo na nezvaného hosta zaútočil, Buddy se zřejmě podle vzorce »pes = nejlepší přítel člověka« začal ke zloději lísat! McDaniel otevřel ledničku a pejskovi dal nažrat. Zrovna v tu chvíli se vrátili majitelé domu a z té absurdity málem upadli. „Koukáme jak se náš Buddy cpe věcmi, co mu nějaký cizí chlap podává z naší ledničky,“ vypověděl majitel domu na policii.

Pohotový zloděj si pro vyděšené manžele vymyslel historku, že hledá muže, kterého má zabít. Když se dověděl, že je na špatné adrese, nakonec odešel. A k překvapení všech ho Buddy s oddaným výrazem následoval! Policie brzy zloděje chytila a vyslechla, psa však nikdo nemůže najít. Krom toho, že je nejhorším hlídačem na světě, zřejmě také neumí (jako většina jiných psů) trefit domů…

NEJhoršího psa už tedy známe… Hledejte s námi však toho NEJlepšího! Ve velké soutěži blesk.cz o ceny za víc než 200 tisíc korun vybíráme šampiony všech 14 krajů České republiky! POZOR: Tato část soutěže končí v pondělí ve 12:00 h! Kompletní info na www.nejpes.cz

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe zabezpečit dům proti vykradení.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

Nejdůležitější informace z článku

Vloupání muže s 4 promile alkoholu Šestačtyřicetiletý muž přelezl do bytu v 7. patře po parapetu, měl 4 promile alkoholu.
Případ nejhoršího psího hlídače Buddy, kříženec pitbulla s labradorem, odpustil zloději a nechal si ho krmit z lednice, následně šel s ním od majitelů.
Sankce za jednání muže Muži hrozí až tříleté vězení za vyhrožování, pronásledování a porušování domovní svobody.
Bezpečnost domu Sledujte náš web pro tipy, jak nejlépe zabezpečit dům proti vloupání.
Skryté kamery pro diskrétní zabezpečení Využijte skryté kamery pro sledování prostoru nepozorovaně s online náhledem přes mobilní telefon.