Důchodce ze Zlína si vymyslel přepadení: Peníze naházel do automatu

Přinášíme vám další článek, vloupání.

Důchodce ze Zlína si vymyslel přepadení: Peníze naházel do automatuZlínské kriminalisty zaměstnal v uplynulých dnech případ šestašedesátiletého muže, který tvrdil, že ho ve Zlíně oloupili o peníze dva neznámí muži. Policisté se případu věnovali a nakonec zjistili, že si důchodce vše vymyslel a „oloupil“ ho pouze výherní automat v herně.

Zlínské kriminalisty zaměstnal v uplynulých dnech případ šestašedesátiletého muže, který tvrdil, že ho ve Zlíně oloupili o peníze dva neznámí muži. Policisté se případu věnovali a nakonec zjistili, že si důchodce vše vymyslel a „oloupil“ ho pouze výherní automat v herně.

Důchodce ze Zlína na několik dní zbytečně zaměstnal tamní kriminalisty. Začátkem března policistům ohlásil, že ho přepadli dva muži, se kterými jel trolejbusem. Když vystoupil, dvojice ho měla dohnat u přechodu pro chodce a žádat po něm peníze.

„Senior řekl, že má u sebe pouze peníze na nájem, muži mu měli nožem přeříznout popruh tašky a vzít z peněženky celkem 8 tisíc korun, které měl nachystané na zaplacení poplatků za bydlení,“ popsala v pondělí zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková mužovu původní výpověď.

Kriminalisté začali oznámení okamžitě prověřovat. Seniora vyslechli, následně začali k případu zjišťovat další podrobnosti. „Hned zpočátku jim byla výpověď muže podezřelá, nevybavoval si důležité okamžiky, měnil místa i časy, kde se v daný den pohyboval. Rozuzlení na sebe nenechalo dlouho čekat. Policisté postupně zjistili, že muž navštívil v den, kdy měl být oloupen, jednu z heren ve Zlíně. Tam prohrál veškeré své peníze,“ doplnila mluvčí. Přepadení si prý poté senior vymyslel kvůli tomu, že mu nezbyly peníze na poplatky.

Sháníte GSM alarm?

Máma s dítětem se probudila vedle cizího muže! Lupič na Karlovarsku usnul při akciOpravdu nepříjemný zážitek se stal ženě (18) z Horního Slavkova v Karlovarském kraji. Když se probudila, ležel vedle ní úplně cizí muž! Dle policie se do bytu vloupal. V pokoji tak leželi dohromady tři – žena, její dítě a nečekaný návštěvník. 

Opravdu nepříjemný zážitek se stal ženě (18) z Horního Slavkova v Karlovarském kraji. Když se probudila, ležel vedle ní úplně cizí muž! Dle policie se do bytu vloupal. V pokoji tak leželi dohromady tři – žena, její dítě a nečekaný návštěvník. 

Nezapomenutelný a velmi nepříjemný zážitek má za sebou žena z obce Horní Slavkov. Šestadvacetiletý podezřelý muž Dle informací zveřejněných na stránkách karlovarské policie násilně vnikl do cizího bytu v paneláku. Když se dostal dovnitř, rozhodl se, že si půjde lehnout a zamířil ke gauči. 

Tou dobou tam ale už spala také obyvatelka bytu, osmnáctiletá žena se svým dítětem. Muži to nejspíš nevadilo, a tak se uvelebil vedle ní. Po nějaké době se žena probudila a zjistila, že vedle ní neleží její přítel, ale někdo úplně cizí. 

Strachy začala křičet, ať nevítaný návštěvník okamžitě zmizí! Muže asi nejvíce vystrašila informace, že se domů za chvíli vrátí její přítel. Radši vzal nohy na ramena. Nezmizel ale nadlouho.

Kriminalistům se podařilo ho vypátrat a následně mu sdělili své podezření, že spáchal trestný čin porušování domovní svobody. „Za výše uvedené jednání hrozí podezřelému muži v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na tři roky,“ uvedli policisté.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe zabezpečit dům proti vykradení.

Myslíte, že by se vám hodila fotopast na zloděje?? Na této stránce se o nich dozvíte vše důležité.

Nejdůležitější informace z článku

Vloupání důchodce ze Zlína Senior si vymyslel přepadení, peníze naházel do výherního automatu v herně
Nečekaný návštěvník v bytě 26letý muž se vloupal do bytu ženy a lehl si vedle ní a jejího dítěte
Trest Za porušení domovní svobody hrozí podezřelému muži až 3 roky vězení